Büyü Bozmak İçin En Etkili Yöntem

Değerli okuyucularım, büyüyü kendi kendinize bozabilirsiniz. büyü kelimesi Türkçesidir, sihirin yüce kitabımız Kuran-ı Kerimdeki adı sihirdir. İlmi havasta yani havas ilminde de sihiri iptal diye geçer. Sihir yapmak veya yaptırmak büyük günahlardandır. Sihir kötülük için yapılır. İnsanlara zarar vermek için, marazlanması için, ayrılık için, karı kocayı , iki arkadaşı birbirinden ayırmak için yapılan şeylere sihir denir. Havas ilminde de kara büyü denir. Helal olmadan yapılan şeyler adı her ne olursa olsun haram ve sihirdir. Örneğin, bi erkek bir kızı seviyor, kız istemiyor, kızın erkeği veya erkeğin kızı sevmesi için yapılan işlem sihirdir. Çünkü o kişi, onun helali değil. Efendim, ben evleneceğim, helalim olacak derler, iyi güzel ama insan dünyaya 1 defa gelir, insan sevenini ve sevdiğini bulunca zaten evlenir ve helal olur. Siz karşıdaki insanı sevebilirsiniz, aradığınız özelliği onda bulmuş olabilirsiniz, bir de karşınızdaki insanı düşünün. O sizi tip olarak hiç beğenmiyorsa bu kişiye kendinizi sevdiremezsiniz. İnsan haklarına da aykırı, ilahi adalete de aykırıdır. ALLAH (C.C) izin vemedikçe büyücünün büyüsü ve sihiri tesir etmez. (BAKARA 102. AYET) Nemrut, Hz. İbrahim Aleyhisselamı ateşe attı, ALLAH (C.C) izin vermedi. Hz. İbrahimi ateş yakmadı. Şanlıurfaya gidip Balıklıgölü ziyaret edenler bilirler, oraya kurulu mancılık yay sitemiyle ateşe fırlatılarak atıldığı için o mekanizma hala orada durur. O civardaki bütün odunları toplayarak öyle bir ateş yaktılar ki Hz. İbrahim Aleyhisselam ateşe düşer düşmez yansın diye… Ama Nemrut hüsrana uğradı, yaktığı ateşin alevleri bir anda su oldu. Kor parçaları da balık oldu. O yüzden o mekanın adı Balıklıgöl oldu. Medyum, büyücü bozuntusu ben yaparım ederim der, tamam sen çaresiz insanları aldatıyorsun ama senin uydurma büyülerine ALLLAH (C.C) izin verir mi?

Medyumların insanlara vaad ettikleri gibi, onlar her şeyi yapıyor olsalardı, herkes gidip üç beş her ne ise verir , herkes birbirinin karısını kızını elinden alırdı. O zaman ilahi adalet kalır mı? Haşa Kainatı ALLAH(C.C) değil de sanki büyücüler, medyumlar, sihirbazlar mı yönetiyor?

O medyum bozuntularının çaresiz insanlardan aldıkları paralar onlardan dert, maraz, kanser olarak çıkar veya karısından, çocuğundan çıkar. Değerli okuyucularım, siz hiçbir uyuşturucu kaçakçısının iki yakasının bir araya geldiğini gördünüz mü? Siz hiçbir avcının mutlu olduğunu gördünüz mü? O da gidip zevki için hayvanları öldürüyor. Evet av hayvanları helal ama zaruret halinde mecbur kaldığın zaman avlanabilirsin. Durup dururken bugun her kasapta tavuk var kilosu da 6 tl. sen ne diye gider yaşayan hayvanların neslini tüketmeye çalışırsın? Benim akrabalarımdan ve çevremdeki insanlardan da avcılar var. Bunlardan biliyorum hiçbirinin iki yakası bir araya gelmemiştir. Değerli okuyucularım, Hayatınızı kötü yaşayıp bu dünyanızı da ahiretinizi de cehenneme çevirmek sizin elinizde. İyi, güzel, helal doğrultusunda yaşayarak bu dünyanızı da ahretinizi de cennete çevirmek sizin elinizde. Sihir var hiç şüphesiz ki Kuran-ı Kerimde geçen her kelam doğrudur. Ancak sihir yapmasını bilen insan kalmadı. O yüzden sihirden korkmayın.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V) ‘e de sihir yapıldı ve ALLAH (C.C) izin verdi. Sihir Sevgili Peygamberimize tesir etti. ALLAH (C.C) neden izin verdi? Sihirin ne kadar kötü bir şey olduğunu ümmetine anlatsın diye. Bu yapılan sihrin tesir etmesine izin verdi ve hemen o anda Felak ve Nas Sureleri nazil oldu. Sihir ve büyünün her türlüsü ondan sonra haram kılındı. Haramı helal yapan, helali de haram yapan kendi kafasından yorum yapanlar dinden çıkar ve kafir olurlar. Örneğin bir insan alkol kullansa o anda ‘’ne haramı ne günahı kardeşim bu üzüm suyundan yapılıyor, ben zenginim çoluk çocuğuma da yetecek param var niye haram oluyormuş’’ dediği anda o kişi kafir olmuştur.

Ayet-i Kerimede alkol ve uyuşturucunun her türlüsünün haram olduğu yazdığı halde kendisi haram değl dedi.Bu söz o kişiyi cehenneme götürür.Ama hepimizin bildiği gibi Müslümanlara içki haram. Bir gün şeytanın vesvesesine uyar da nefsine yenik düşer de içki içerse o anda, Allah’ım ben günah işledim bu haram ama senin Rahmetin sonsuz beni affet dese hiç şüphesiz ki Allah Errahman Rahim o her şeye Kadir’dir.O anda seni affeder.

Değerli Okuyucularım, haramı haram helali helal bilip yaşamak İslam dini demektir.Bir de bunun fazlası var o da takvadır. Takva şüpheli şeylerden kaçınmaktır. Allah C.C cümlemizin geçmiş ve gelecek günahlarını affeylesin. İnşallah Amin. Büyü nasıl bozulur? Sihir nasıl bozulur? Karabüyü nasıl bozulur? Tılsım nasıl bozulur? Bunların tamamının adı sihirdir. Şayet kendinize sihir yapıldığından şüpheleniyorsanız, sihrin ve büyünün belirtileri sizde varsa hayatınızda üst üste aksilikler olabilir. Ben burada herkesin kendi sihrini bozabileceği sihir-i iptallerden en kolay yolu tarif edeceğim. Sihir bozmanın da cin şerrinden kurtulmanın da birçok yöntemi vardır. Size yapılmış etkili sihir,büyü veya nazar olduğuna inanıyorsanız önce gusül abdesti alınız. Sonra bir Tövbe İstigfar çekiniz. 100 defa Estağfirullah El Azim. Dedikten sonra Allah rızası için 4 rekat namaz kılınız. Seccadeden kalkmadan 1 Fatiha 3 İhlas okuduktan sonra Allahümme Sallı Ala Seyyidina Muhammed dedikten sonra Bismillahi Destur denir. Sonra baştan bir defa Bismillahirrahmanirrahim der ve Felak Suresi’ni 41 defa okuduktan sonra ellerine omuz hizasına kadar kaldırarak Allah’ım sen rahman ve rahimsin. Her ne günah işledimse beni affeyle, Yarabbim kimler bana sihir,büyü,tılsım her ne yapıldı da bundan dolayı sıkıntı çekiyorsam üzerimdeki cezayı kaldır. Bana, eşime, çocuklarıma, iş yerime, evime , kazancıma yapılan sihirler bozulsun iptal olsun.Yapanların kendilerine dönsün. Kimler bizleri hasetlenerek nazarladıysa gözüyle,diliyle hasetçilerin nazarından sana sığınırım Allah’ım Amin der, tekrar Allah rızası için 4 rekat namaz kılarsanız yapılan bütün büyüler bozulur, iptal olur.

Dikkat! Bu işlemi yaparken yanınızda bir şişe su bulundurursanız 41 defa Felak okuduktan sonra o şişeye de üfleyiniz. Daha sonra bu işlem bittikten sonra o sudan 7 gün içiniz. Azaldıkça üzerine su ilave ediniz.O suya ayet okunduğu için yere serpilmez. Ama yüzünüze gözünüze sürebilirsiniz. Evinizin ayak değmeyen yerlerine,köşelere,kapınıza hafif hafif serpebilirsiniz. Ne türlü sihre veya nazara maruz kalmış iseniz Allah C.C izni,lütfu, keramıyla kurtulursunuz.Allah C.c cümle çaresiz, dertli insanlara şifa versin, İnşallah Amin.

Dikkat Önemli Bir Açıklama!

Şimdi bu sihri iptal tarifini sitemizde gören sahtekar,şarlatanlar bunun aynısını onlara gelen çaresiz insanlara tarif edecekler. Şimdi burada şunu sormak aklınıza gelmez mi? Felak Suresi’nin büyü bozduğunu, nazarı bozduğunu ben de biliyorum. Bunları ben okuyacaksam sen ne diye benden para aldın? Demek aklınıza gelmez mi?  Çünkü birçok insandan duydum. Kuran’ı Kerimden o kadar okunacak şeyler vermişler ki adamın eline. Şartı da şu: Sabah namazını kıl. Güneş doğana kadar bunları oku bitir. 7 Bakara Suresi, 7 Yasin, 7 Hasır Suresi, 70 Ayet’el Kürsi oku demiş. Bunu tarif eden sahtekar, şarlatan hoca acaba Kuran’ı Kerim’i eline almış mıdır? Bu saydığı sureleri bir insan sabah namazı başlasa öğlen namazına kadar bile zor okuyacağı halde hoca bozuntusunun verdiği zaman 45 dakika ben bunu o arkadaşa aynı şekilde izah ettim. Gitti, o hoca bozuntusunu hem darp etti hem de savcılığa şikayet etti.

Değerli Okuyucularım,Bir insanın bir sıkıntısı olsa gerçekten Havas İlmi’ni bilen bir hoca olsa o kişi de size hiçbir şey okuyun demez. Sizin yalnızca isminizi alır. Sizden de hiçbir şey istemez ve sorununuzu Allah C.C ona verdiği ilimle o andan ortadan kaldırır. Yok şunu getir, yok bunu getir, yok seni 7 gün okuyacağım, yok seni 40 gün okuyacağım. Bunlara inanmayın,bunların hepsi hikaye ve oyalama taktiğidir. Sabırla sayfamı okuduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin lütfen. Benim sizlere bir hakkım geçmişse helal olsun.

___________________________

Asıl zihinsel engelli odur ki; yarın ahirette ne hesap vereceğini umursamayıp kendi heva ve hevesini ilah edinip ömür sermayesini cehennem için harcayandır.

___________________________

BÜYÜLERDEN KORUNMA

Değerli Okuyucularım,

Nasıl ki büyünün çeşitleri çok ise büyüden korunmanın yolları da çoktur. Her gün 1 Fatiha, 3 İhlas, 3 Felak, 3 Nas okuyan insana firavun bile büyü tutturamaz. Şöyle bir gerçek var; mağaralarda veya çeşmelerde görmüşsünüzdür, taşı delen suyun taziği değil devamlılığıdır. Buradan bir örnek almalısınız, yani sürekli bu okumayı alışkanlık haline getirip her gün devam etmelisiniz. En fazla 5 dakikanızı alır. Ne kadar büyü yapılmış ise bozulur ve bir daha yapılanlar da tutmaz. O büyüler yapanlara döner. Yukarıda izah ettiğim sureleri okuyarak aynı zamanda Kur’an okumuş oluyorsunuz ve bir de sevap kazanıyorsunuz. Allah C.C cümlemizi sihirlerden ve nazarlardan korusun inşaallah. AMİN.

__________________________

Değerli okuyucularım, sihir ve büyü bozulduktan sonra sabah evden çıkarken ve akşam yatarken bu Hadisi Şerifte geçen bu duayı  okursanız sihirden ve büyüden bütün şerlerden korunmuş olursunuz. Çünkü şeytanı perişan etmiş oluyorsunuz. Bütün kötülüklerin başı şeytandır. Şeytanı kendinizden uzaklaştırırsanız kötülüklerden korunmuş olursunuz ALLAH C.C izniyle.

Peygamber Efendimiz (S.A.V) buyurdular: ‘’Kim evinden çıkarken ‘’Bismillahi tevekkeltü alellahi la havle vela kuvvete illa billah’’ derse ona   ‘Bu sana yeter ve sen muhafaza edildin.’ Denilir. Şeytan o kimseden uzaklaşır.’’  (Hadis-i Şerif,  Sünen-i Tirmizi)