Kısmet Açma Duası Kısmet Neden Kapanır?

Değerli Okuyucularım, İnsanların kısmeti kapanmaz. İnsan kendi kısmetini kendi kapatır. Bu davranışlarından dolayı olabilir.Veyahut da aile yapısından olabilir. Örnek: Ailede yüz kızartıcı olaylar olmuştur. Bu ve buna benzer olaylar evlenecek olanların evliliğini geciktirebilir. Özellikle insanın kısmetini kapatmak için bir ayet ve dua yoktur. 40 yılı geçgin bir zamandır Havas ilmini araştırıyorum. Şuana kadar hiçbir insandan duymadım ki ben falanca kişinin kısmetini kapattırdım diye duymadım. Bana da şu yaşıma kadar bir insan gelip de şu kişinin kısmetini kapat diye bir teklif almadım. Onun için şunu unutmayın büyüyle insanın kısmeti kapatılamaz. Yalnız şu olaylarla çok karşılaştım: Cin musallatı olan insanlar yani cin şerrine uğrayanların kısmetini cinler kapatabiliyor. Çünkü cinler o kişiye talip olmuştur. Talip oldukları için hep o insanı karşı tarafa çirkin ve olumsuz gösterirler. Cin şerrine uğrayanlar sık sık rüyalarında tanıdığı veya tanımadığı kişilerle ilişkiye girerler. Bu cin şerrinin belirtilerinden yalnızca bir tanesidir. Cinlerden kurtulmanın yollarını kitaplarımda açıkladım. Burada açıklamak istemiyorum. Kötü niyetli insanların eline geçmesin diye. Onun için olumsuz yanlarımız yok iken kısmetiniz kapalıysa cin şerrinden şüphelenmekten haklısınız. Cin şerrinden kurtulmak da çok zor bir şey değil. 1 günde kurtulabilirsiniz. Ama işi bilmeyen sahtekarların eline düşerseniz sizi aylarca oyalarlar, hem kurtulamazsınız hem de paranız gider. Allah C.C cümle insanlara şifa versin.

__________________________________

Peygamber Efendimiz sallallahü aleyhi ve sellem buyurdular: ” Gecede bir vakit vardır ki şayet bir Müslüman kul o vakte rastlar da Allah’tan bir hayır isterse, Allah ona dileğini mutlaka verir. Bu vakit her gecede vardır.” 

(Hadis-i Şerif, Müsned-i Ahmed)

__________________________________

Dua ile rızıklandırılan icabetten mahrum kalmaz. Zira ALLAHÜ TEALA Gafir Suresi’nin 60. Ayetinde (mealen):

‘’Bana dua edin, yalvarın ki size karşılık vereyim.’’ Buyurmuştur.

 

Bazı rivayetlerde şu zikredilmiştir:

Kendisine ALLAH yolunda sadaka vermek nimeti verilen, verdiklerinin karşılığından mahrum kalmaz. Zira ALLAHÜ TEALA Sebe’ Suresi’nin 39. Ayetinde (mealen):

‘’ ALLAH yolunda bir şey infak ederseniz, O onun mukabilini (karşılığını) verir.’’ Buyurmuştur. (Tenbihü’l – Gafilin)